ДНК Бренду

Це те, що важливо для нашого бренду

ДНК Бренду

Вітаємо вас у світі Mnacak - бренду несамовитих та нестандартних чокерів, де кожен виріб ювелірної майстерності створений з любов'ю та бажанням виділити твою індивідуальність. Ми пропонуємо колекції, які привертають увагу всіх, хто не боїться виділятися з натовпу та прагне виразити свою унікальність.

Mnacak мріє перетворити аксесуари на справжні художні шедеври, які не лише прикрашають твій зовнішній вигляд а й надихають своєю історією. 

Як вже казала Коко Шанель: "У вас не буде другого шансу, щоб створити перше враження". Дозволь Mnacak  стати оформленням першого враження про тебе : "О, це ж та сама дівчина з чокером!". Най Mnacak буде тою самою причиною, котра допомогла тобі стати незабутньою. 

Не бійся виходити за межі звичайного та шукати свої унікальні шляхи. З Mnacak ти зможеш виразити себе, як ніде більше, і стати частиною спільноти сміливих та стильних особистостей.

Mnacak - це не просто чокери, це символ креативності та самовираження. Дозволь нам стати частиною твоєї історії. Дозволь собі бути індивідуальною та незабутньою разом із Mnacak!

Наша Історія

Так все починалось

Хоч історія поки доволі маленька, але я з вами нею поділюсь.

Мене звати Вікторія Мнацаканян. Як ви вже встигли здогадатись, назва взята з прізвища - «Мнацак» в перекладі з вірменської «вічний, незламний».

На початку я знала, що хочу працювати в напрямку дизайну але не знала в якого саме.

Ще не знаючи , чим саме буду займатись, вирішила придумати назву майбутнього бренду та емблему.

Емблема вималювалась дуже швидко : сиділа, крутила, перекручувала, домальовувала і нарешті завершила. Кінцевим результатом була ну дуже задоволена, бо це саме той знак, який хотіла бачити на емблемі.

З назвою було складніше, бо це мало бути щось коротке, що можна легко запам’ятати. І потім дійшла до думки, що частинка мого прізвища буде ідеальним варіантом. Це був початок чогось, а чого саме на той момент я ще не знала.

Згодом побачила в одному фільмі накладний комірець и вирішила створити свою версію. На той момент моя мама навчила шити та розказала деякі базові знання пошиву. Робила невеличкі замальовки,пробні зразки (які звичайно не з першого разу вдало виходили), закупала різні матеріали, експерементувала.

Перші свої комірці робила за бабусиною старенькою машинкою і зрозуміла, що треба мати свою власну, якщо хочу і далі цим займатись (а я дуже хотіла).

Ну що ж, було бажання та розуміння того, що саме буду творити, тому лишалось просто працювати. Але паралельно з цим усвідомлювала, що перший час прийдеться багато робити і не відразу ця справа (як і будь яка інша) буде прибутковою.

Звичайно час від часу втомлювалась та починала нити, бо хотілось, щоб продукт був цікавим та продавався, але всьому свій час. Треба постійно працювати і з часом матимеш бажаний результат.

Моя мета - це творити сучасні українські тренди у формі прикрас.

Нині працюю і далі над розширенням асортименту, завжди в пошуках та створенні нових ідей.

Так результат досі невеличкий (не такий, як хочеться), але це тільки початок.

Коли маєш чітку ціль та бажання, то просто йдеш далі цим шляхом.

Тому творю і витворятиму для вас.

Далі буде …

Наша Історія